Програма лояльності

Для тих, хто придбав квиток на фестиваль у період з 19 квітня* по 9 грудня 2021 року

Якщо ви придбали одноденний квиток на середу, ви можете обміняти його на будь-який день без додаткових доплат, написавши на пошту [email protected]

Якщо ви придбали триденний абонемент, який включає середу, ви можете обміняти його на один з двох інших триденних абонементів (четвер – субота, п'ятниця – неділя), написавши на пошту [email protected]

Якщо ви придбали абонемент на всі дні фестивалю, ви можете зберегти квиток та оформити промокод на 500 грн (за FAN) або 1000 грн (за VIP-standing), який дає знижку на купівлю ще одного квитка або мерчу. Щоб отримати знижку, заповніть форму нижче.

*Дата, коли було анонсовано перенесення фестивалю із західним лайн-апом з 2021 на 2022 рік

Якщо ви бажаєте просто повернути квиток – оформляйте заявку на повернення коштів і отримуйте суму, за яку був куплений квиток, на свій рахунок. Прийом заявок на повернення коштів буде доступний з 9 по 31 грудня. Виплата коштів відбуватиметься до 28 лютого 2022 року.

** Розмір знижки залежить від категорії квитка. Знижки сумуються між собою. На одне замовлення можна використовувати кілька промокодом. Промокод можна використовувати тільки один раз. Промокод дійсний до 31.05.2022.

Для тих, хто придбав квиток на фестиваль у період до 19 квітня 2021 року

Якщо ви придбали квиток на фестиваль із західним лайнапом і плануєте по ньому відвідати Atlas Weekend 2022, в якості подяки за збереження квитка ми пропонуємо вам промокод на знижку. Знижку можна використовувати на ще один квиток на Atlas Weekend 2022 або при покупці мерчу. Для того щоб отримати знижку, заповніть форму нижче.

* Розмір знижки залежить від категорії квитка. Знижки сумуються між собою. На одне замовлення можна використовувати кілька промокодів. Промокод можна використовувати тільки один раз. Промокод дійсний до 31.05.2022.

Правила повернення квитків та отримання промокодів

1. Ви можете оформити заявку на повернення коштів, якщо у вас був придбаний один із квитків наступних категорій:

– одноденний квиток на середу;

– триденний абонемент, який включає середу;

– абонемент на всі дні фестивалю.

2. Оформлення заявок на повернення коштів проводиться у період з 9 грудня до 31 грудня 2021 року.

3. Якщо ви оформляли промокод після 19 квітня 2021 року і хочете повернути квиток, при оформленні заявки на повернення, промокод згорає.

4. Якщо ви зберегли квиток та оформили заявку на промокод після 9-го грудня 2021 року, квиток поверненню не підлягає.

5. Якщо ви активували промокод після 9 грудня 2021, квиток поверненню не підлягає.

Якщо у вас виникли питання звертайтесь на пошту: [email protected]asweekend.com
або у телеграм: @AWexchange

Промокод зі знижкою необхідно вводити на сайті Atlas Weekend при купівлі квитків на вкладках: купити дешевше з Masterсard, купити без сервісного збору, купити в розстрочку.

Обробка заявки займає до 2-х днів