FAQ

Я представник ЗМІ/блогер/фотограф/лідер думок тощо, чи можна отримати акредитацію?

Акредитація для ЗМІ та незалежних фотографів розпочнеться згодом.
Форма для лідерів думок доступна ТУТ

Які переваги у VIP-standing квитка?

- Окремий VIP-вхід. Ви не витрачаєте час в загальній черзі на отримання браслета, а проходите на фестиваль по Fast-line;
- Місце на окремому паркінгу,що охороняється, для вашого авто;
- Місце на спеціальній критій платформі біля Main Stage. Платформа перебуває на підйомі, так що натовп, руки і телефони не будуть заважати вам насолоджуватися виступом. Зона захищена від прямих сонячних променів і дощу;
- Додаткове звукове обладнання. Ви зможете слухати виступи хедлайнерів так само, якби ви стояли в першому ряді під сценою;
- Окремий бар із розширеною барною картою та фудкорт біля VIP-standing. Ви можете замовити їжу і напої не стоячи в чергах, а вибір їжі і напоїв не поступається асортименту основних фудкортів фестивалю;
- Окремі вбиральні. Відвідувачі VIP-standing отримують право без черг користуватися окремими вбиральнями, які регулярно проходять санітарну обробку.

Чи правда, що в перший день фестивалю вхід вільний?

Так!
7 липня — День української музики на Atlas Weekend 2020.
Вже третій рік поспіль, ми знайомимо вас із сучасною українською музикою.
Вхід на територію в перший день фестивалю — вільний.

Як я можу повернути кошти за квиток?

Прийом заявок завершено. Відшкодування коштів відбуватиметься з 1 жовтня по 31 грудня 2020 року.
Нагадуємо, що всі квитки на AW 2020 дійсні на 2021 рік. Якщо ви хочете підтримати фестиваль - будь ласка, збережіть ваш квиток. Інвестуйте в своє незабутнє літо 2021 року і допоможіть фестивалю стати ще масштабніше і яскравіше наступного літа.

Як відбувається процес обміну квитків?

Ви заповнюєте форму заявки, після цього вам потрібно буде дочекатись обробки її менеджером з обміну. Якщо ви апгрейднули свій квиток, то вам потрібно буде сплатити різницю у ціні. В такому випадку після успішної обробки заявки, на вказану вами пошту буде надіслано посилання для оплати з сумою різниці. Якщо ви змінюєте лише дату квитка, а не його категорію, то вам буде надіслано квиток з потрібною датою і додатково нічого сплачувати не потрібно. Крім випадку, коли ви змінюєте одноденний квиток з іншої дати на день виступу Twenty One Pilots (9 липня).

Чи можу я апгрейднути свій одноденний квиток/ триденний квиток до абонементу?

Так, але при обміні квитків вам необхідно буде сплатити різницю у вартості квитків.

Як довго триватиме процес обміну?

Після отримання вашої заявки відбувається процес ручної премодерації нашими менеджерами. Він займає до 1 місяця, у залежності від кількості заявок в обробці.

Що буде з моїм старим квитком після здійснення обміну?

Він буде анульований, ви отримаєте новий квиток з новим штрих-кодом.

Що робити, якщо я заповнив заяву на обмін, але у мене змінились плани і я хочу залишити старий квиток?

Аби зупинити процес обміну квитків, напишіть нам на пошту.

Чи потрібно обмінювати свій абонемент на квиток з новими датами 2021 року?

Ні, ваш абонемент на всі дні Atlas Weekend 2020 автоматично дійсний на всі дні фестивалю у 2021 році.

В якому випадку не потрібно змінювати квиток?

Всі абонементи залишаються дійсними на наступний рік. Одноденний квиток дійсний на той самий день тижня в наступному році. Тобто, Середа, 8 липня 2020 = Середа, 7 липня 2021 Четвер, 9 липня 2020 = Четвер, 8 липня 2021 П’ятниця, 10 липня 2020 = П’ятниця, 9 липня 2021 Субота, 11 липня 2020 = Субота, 10 липня 2021 Неділя, 12 липня 2020 = Неділя, 11 липня 2021

Скільки разів я можу здійснити обмін?

Скільки завгодно, але враховуйте, що цей процес тривалий і займає багато часу.

Як оформити обмін квитків різних категорій?

Якщо у вас є квитки різних категорій (абонемент, триденний чи одноденний) або на різні дати, які ви хочете обміняти, то вам потрібно заповнити різні заявки під кожний квиток. Наприклад, один квиток у вас одноденний на 10 липня, інший — триденний квиток. Ви хочете обміняти обидва на абонементи. В такому випадку вам треба подати дві різні заявки. Якщо ж у вас є три однакових по категорії і даті квитків і ви хочете змінити їх на три квитки однакової категорії і дати, то в такому випадку все потрібно заповнювати в 1 заявці. Наприклад, у вас є три одноденні квитки на 11 липня і ви їх хочете змінити на три квитки на 8 липня. В такому випадку ви всі їх заповнюєте в одній заявці. Або ж якщо у вас декілька однакових квитків по категорії чи даті, а ви хочете обміняти їх на різні дні чи змінити на різні категорії, то потрібно заповнювати декілька заяв, відповідно до кількості квитків. Наприклад, у вас є декілька квитків на 12 липня 2020 року, але ви хочете обміняти кілька з них на 8 липня 2021 року, а ще декілька — на 9 липня 2021 року. Або ж змінити на кількох квитках дату, а на інших — категорію. В такому випадку вам необхідно заповнювати окремі заявки на різні категорії.

Я придбав квитки на своє ім'я, але йду з друзями. Чи не виникнуть проблеми на вході?

Квитки не іменні, проблем не буде.

Змінився день виступу артиста заради якого я купував квитки, що робити?

Якщо виступ залишився на той самий день тижня, то вам не потрібно змінювати квиток. Наприклад, виступ Twenty One Pilots був запланований в 2020 році на п’ятницю, 10 липня, а в 2021 році гурт виступить також в п’ятницю, але 9 липня. В такому випадку не потрібно змінювати квиток. Якщо ж день тижня виступу артиста змінився, то вам потрібно заповнити форму заявки на обмін. Наприклад виступ A$AP Rocky в 2020 році був запланований на неділю 12 липня, а в 2021 був перенесений на середу 7 липня. В такому випадку потрібно змінювати квиток.

Як буде відбуватиметься оплата на фестивалі?

Лише безготівковий розрахунок (будь-якими банківськими картами). На фестивалі будуть точки поповнення карт.

Чи можна брати з собою фото/відеотехніку?

Проносити камери зі змінним об'єктивом заборонено без наявності акредитації. GoPro, інші екшн-камери та «мильниці» брати можна, але фотографувати артистів зі спалахом – ні.

Чи можна проносити воду і продукти харчування на фестиваль?

Ні, лише на територію кемпінгу (вхід із боку м. Теремки). GOOGLE MAPS

Чи можна зайти за квитком, а наступного дня передати квиток другу?

Ні. Квиток при першому вході обмінюється на браслет і більше активуватися не може. Браслет знімати/пошкоджувати і передавати іншим особам суворо заборонено.

Чи можна залишати територію фестивалю?

Квиток обмінюється на браслет на вході до фестивалю, і по ньому можна заходити/виходити тричі на добу.

Чи можна взяти участь у роботі зони фудкортів?

Так! Форма для заповнення > ТИСНИ ТУТ

Чи входить намет до ціни кемпінгу?

Квиток до кемпінг-зони діє лише для однієї особи. Все необхідне спорядження потрібно брати з собою або взяти в оренду. Детальніше про кемпінг-зону: ТУТ

Чи є пільги на вхід?

Так! Ознайомитись із пільгами можна в Правилах фестивалю (п. 10)

Я придбав/придбала квиток на фестиваль 2020 року, що з ним буде далі?

Квиток, придбаний на фестиваль 2020 року автоматично є дійсним на Atlas Weekend 2021. Цей квиток ви зможете обміняти на браслет на вході і він дасть вам доступ на територію фестивалю в 2021 році.
Ваш одноденний квиток дійсний на той самий день тижня в наступному році. Тобто, Середа, 8 липня 2020 = Середа, 7 липня 2021.

Коли і де відбудеться фестиваль у 2021 році?

Фестиваль пройде в другий тиждень липня 2021 року - з 6 по 11 липня 2021 року на ВДНГ, м. Київ, вул. Академіка Глушкова, 1.

Що буде з лайн-апом 2021? Ви збережете лайн-ап 2020? A артист "&$#*@" буде?

Зараз ми активно працюємо над стовідсотковим перенесенням лайн-апу фестивалю 2020 року на 2021 і ведемо переговори з усіма артистами.
Пандемія зачепила абсолютно всіх, десятки фестивалів переносяться на наступний рік і всі артисти розуміють ситуацію, що склалася і також переносять виступи й тури на 2021 рік. Про кожен підтверджений виступ артиста ми будемо відразу ж повідомляти в наших соціальних мережах та на сайті. Всі підтверджені на 2021 рік артисти будуть відображені на вкладці “Учасники 2021” на нашому сайті.

Скільки буде коштувати квиток на фестиваль 2021 року?

Всі актуальні ціни ви можете знайти на нашому сайті, в розділі квитки
Ближче до фестивалю квитки будуть дорожчати.
Також, як тільки отримаємо від артистів підтвердження перенесення їх виступів на наступний рік, ми повернемо у продаж одноденні квитки.

Я виграв/виграла квиток на фестиваль 2020 року, він буде дійсний на 2021 рік?

Всі квитки та запрошення автоматично дійсні на нові дати фестивалю в 2021 році.

Я оформив/оформила розстрочку на квиток 2020 року, що мені робити?

Ваш квиток також дійсний на нові дати фестивалю. Вам необхідно повністю погасити всі виплати, для того, щоб закрити кредитну історію з банком.
У разі повернення квитка, ви отримаєте назад рівно ту суму, яку встигли виплатити за квиток на момент оформлення заявки на повернення.

Тут немає відповіді на моє запитання.

Ми разом з вами опинилися в реальності, до якої не були готові і з якою світ ще не зустрічався. Тому, поки що, у нас немає всіх відповідей, але ми працюємо над їх пошуком.
Ви можете написати нам на пошту або в особисті повідомлення в будь-який з наших акаунтів в соціальних мережах. Ми точно отримаємо ваше повідомлення і знайдемо відповідь на ваше запитання.