FAQ

Як я можу повернути кошти за квиток?

Прийом заявок завершено. Відшкодування коштів відбуватиметься з 1 жовтня по 31 грудня 2020 року.
Нагадуємо, що всі квитки на AW 2020 дійсні на 2021 рік. Якщо ви хочете підтримати фестиваль - будь ласка, збережіть ваш квиток. Інвестуйте в своє незабутнє літо 2021 року і допоможіть фестивалю стати ще масштабніше і яскравіше наступного літа.

Що відбувається?!

У зв'язку з пандемією COVID-19 фестиваль Atlas Weekend перенесено на 2021 рік. Більше інформації ви знайдете в офіційній заяві фестивалю

Які наслідки матиме пандемія для фестивалю?

Зараз неможливо навіть оцінити всі наслідки, з якими нам доведеться зіткнутись. Ми досі не знаємо коли світ повернеться в докарантинний режим, як в економічному плані, так і в моральному.
Це найскладніше рішення, яке нам коли-небудь доводилося приймати. Фестиваль - це не просто шестиденне свято посеред літа. Це робота великої команди, яка триває цілий рік. Ближче до фестивалю ми залучаємо понад тисячу осіб для підготовки - це підрядники, персонал, волонтери. Всі ці люди не зможуть проявити себе на Atlas Weekend цього літа.
Ми щиро засмучені, що цього року не зустрінемось із вами на ВДНГ, але ми не втрачаємо надії і вже починаємо готуватися до фестивального сезону 2021 року.

Я придбав/придбала квиток на фестиваль 2020 року, що з ним буде далі?

Квиток, придбаний на фестиваль 2020 року автоматично є дійсним на Atlas Weekend 2021. Цей квиток ви зможете обміняти на браслет на вході і він дасть вам доступ на територію фестивалю в 2021 році.
Ваш одноденний квиток дійсний на той самий день тижня в наступному році. Тобто, Середа, 8 липня 2020 = Середа, 7 липня 2021.

Чому варто залишити квиток і прийти на фестиваль 2021 року?

Ваш квиток на фестиваль - це інвестиція в незабутнє літо 2021 року. Ми вдячні кожному за те, що ви вірите в нас і залишаєтеся з нами. Щорічно ми намагаємося робити фестиваль цікавішим і комфортнішим для вас, і прислуховуємось до всіх побажань. У нинішніх умовах, ми просимо всіх, хто вже купив квиток, підтримати фестиваль і відвідати його в 2021 році. Наявність квитка на фестиваль гарантує вам найкращу ціну за відвідування Atlas Weekend, адже квитків early birds чи квитків із суттєвою знижкою на AW 2021 більше не буде.

Коли і де відбудеться фестиваль у 2021 році?

Фестиваль пройде в другий тиждень липня 2021 року - з 6 по 11 липня 2021 року на ВДНГ, м. Київ, вул. Академіка Глушкова, 1.

Що буде з лайн-апом 2021? Ви збережете лайн-ап 2020? A артист "&$#*@" буде?

Зараз ми активно працюємо над стовідсотковим перенесенням лайн-апу фестивалю 2020 року на 2021 і ведемо переговори з усіма артистами.
Пандемія зачепила абсолютно всіх, десятки фестивалів переносяться на наступний рік і всі артисти розуміють ситуацію, що склалася і також переносять виступи й тури на 2021 рік. Про кожен підтверджений виступ артиста ми будемо відразу ж повідомляти в наших соціальних мережах та на сайті. Всі підтверджені на 2021 рік артисти будуть відображені на вкладці “Учасники 2021” на нашому сайті.

Скільки буде коштувати квиток на фестиваль 2021 року?

Всі актуальні ціни ви можете знайти на нашому сайті, в розділі квитки
Ближче до фестивалю квитки будуть дорожчати.
Також, як тільки отримаємо від артистів підтвердження перенесення їх виступів на наступний рік, ми повернемо у продаж одноденні квитки.

Я виграв/виграла квиток на фестиваль 2020 року, він буде дійсний на 2021 рік?

Всі квитки та запрошення автоматично дійсні на нові дати фестивалю в 2021 році.

Я оформив/оформила розстрочку на квиток 2020 року, що мені робити?

Ваш квиток також дійсний на нові дати фестивалю. Вам необхідно повністю погасити всі виплати, для того, щоб закрити кредитну історію з банком.
У разі повернення квитка, ви отримаєте назад рівно ту суму, яку встигли виплатити за квиток на момент оформлення заявки на повернення.

Чим я можу бути корисним/корисною для фестивалю?

Якщо ви хочете допомогти фестивалю 2021 року відбутись, то перше, що ви можете зробити це зберегти ваш квиток або, якщо у вас ще немає квитка, придбати квиток на фестиваль 2021 року.
Якщо ви палкий шанувальник фестивалю і при цьому не є учасником нашого фан-клубу - час це виправити. Залишайте заявку ТУТ
Якщо ви блогер і хотіли б допомогти всім дізнатися про Atlas Weekend - залишайте свої дані ТУТ і ми зв'яжемося з вами.
Якщо ви вважаєте, що з вами наш фестиваль стане ще яскравіше/краще/професійніше, то чекаємо на ваше резюме

Чому ви не відповідаєте мені у соц.мережах/на пошті?

Ми читаємо і обробляємо всі запити, які надходять до нас. У зв'язку з тим, що останнім часом їх стало в сотні разів більше, ми фізично не встигаємо робити це миттєво. Приносимо свої вибачення за затримку, ми відповімо вам найближчим часом.

Тут немає відповіді на моє запитання.

Ми разом з вами опинилися в реальності, до якої не були готові і з якою світ ще не зустрічався. Тому, поки що, у нас немає всіх відповідей, але ми працюємо над їх пошуком.
Ви можете написати нам на пошту або в особисті повідомлення в будь-який з наших акаунтів в соціальних мережах. Ми точно отримаємо ваше повідомлення і знайдемо відповідь на ваше запитання.