Music Conference


Програма конференції: http://musicexportukraine.com/about/career-360

З 12 по 14 липня 2019 у Києві відбудеться Music Conference Ukraine, що пройде у партнерстві з найбільшим фестивалем Східної Європи ATLAS WEEKEND. На конференцію вперше приїде декілька десятків закордонних експертів музичної індустрії, пройдуть тематичні воркшопи та можна буде виграти грошовий приз на розвиток свого проекту.

Літня Music Conference Ukraine пройде під гаслом «Музична кар’єра 360», створюючи відсилку до схеми роботи артиста і лейбла «360 градусів». Протягом трьох днів експерти розглянуть рiзнi аспекти побудови яскравої та довготривалої кар’єри. Як музиканту продавати своє ім’я, контролювати свої онлайн-прояви, зібрати маленькі струмочки доходів до однієї повноводної річки і не зійти з розуму від усього цього?

Організатори заходу, незалежна ініціатива Music Export Ukraine кажуть: «Тільки на Music Conference Ukraine є найбільша концентрація закордонних експертів. Ми не обговорюємо по третьому колу одні й ті ж проблеми української музичної індустрії. Ми завжди на крок попереду – вивчаємо закордонний досвід та одразу ж імплементуємо його. Ми запрошуємо тільки тих гостей, які зацікавлені у співпраці з Україною та нашими талантами. Жодних пустих балачок, тільки найсвіжіші апдейти про те, чим зараз живе музичний світ. І все це на одному із найбільших фестивалів у Східній Європі!»

Крім того, на конференції буде традиційна нетворкінг-сесія, практичні воркшопи та прокачка музичної кар’єри на всі 360. Відвідувачі фестивалю ATLAS WEEKEND зможуть безкоштовно відвідати конференцію, але щоб взяти участь у закритих заходах, потрібно пройти реєстрацію на сайті організаторів: http://musicexportukraine.com/mcu-join