Вакцинація

Atlas Weekend спільно з МОЗ та «Добробут»  проведуть вакцинацію в дні фестивалю


Упродовж фестивалю Atlas Weekend на території ВДНГ працюватиме центр масової вакцинації. З 5 по 11 липня кожен повнолітній за попереднім записом матиме можливість  вакцинуватися  від COVID-19 у павільйоні № 9. 

Робитимуть щеплення 8 мобільних бригад з імунізації Медичної мережі «Добробут». Також на території центру чергуватиме команда з надання екстреної медичної допомоги. 

«Добробут», як провідна Медична мережа, усвідомлює всю відповідальність за здоров’я українців. Саме тому підтримка подібних ініціатив для нас дуже важлива. Це наш обов’язок перед суспільством — зробити процедуру вакцинації від COVID-19 доступною, щоб кожен мав змогу безпечно відвідувати масштабні заходи, а ми врешті-решт повернулися до звичного життя», — розповідає головний виконавчий директор ММ «Добробут» Вадим Шекман.

Вакцинуватися можна лише за попереднім онлайн-записом через сервіс helsi.me. Підтвердження запису буде надіслано  в смс. Його потрібно показати при вході в пункт вакцинації разом із паспортом, ідентифікаційним кодом та попередньо зареєстрованою заявкою на щеплення в застосунку  «Дія».

Телеком-оператор «Київстар» надає можливість користуватися мобільним застосунком і  сайтом helsi.me без списання трафіку для своїх абонентів.

Створили центр масової вакцинації фестиваль Atlas Weekend спільно з Клінікою «Добробут» за підтримки Міністерства охорони здоров’я та компанії «Київстар». 

«Для нас дуже важливо публічно підтримати вакцинацію. Як представники креативної індустрії, ми перш за все зацікавлені в тому, щоб пандемія якнайшвидше закінчилася. Тому ми з партнерами організовуємо центр вакцинації від COVID-19 на території ВДНГ, під час фестивалю, аби всі, хто бажає, мали змогу вакцинуватися», — коментує генеральний директор Atlas Weekend Дмитро Сидоренко.

«Наша мета — щепити якомога більше українців від COVID-19, щоб досягти колективного імунітету. Протягом наступного тижня на Atlas Weekend у Києві працюватиме ще один центр масової вакцинації. Це дасть можливість не тільки захистити більше людей від коронавірусної хвороби, але й популяризувати щеплення серед молоді», — зазначив міністр охорони здоров’я України Віктор Ляшко.

«Київстар» як партнер Atlas Weekend  та надійний партнер держави підтримує цю  ініціативу, щоб вакцинація стала більш доступною. Наша компанія з 2019 року розвиває інноваційні напрями у сфері цифрових медичних сервісів, а в межах партнерства з Helsi.me також інформує населення щодо можливості запису в пункти вакцинації від СOVID-19», — коментує директор з маркетингу компанії «Київстар»  Павло Даніман.

Центр вакцинації працюватиме з 5 по 11 липня з 10:00 до 16:00.